NĚMECKO: DAY 1// LŮCA ZABIJÁK

29. května 2017 v 16:10 | Lucia Rittich |  ZE ŽIVOTA
A začíná moje lovecká sezóna. Tak koupila jsem si v banneru menší kudličku a cítím se nějak drsně. Opravdu cítím se drsná jak drátěnka.


Ve středu než jsme odjíždeli, já už byla připravená že pojedem. A pak z ničeho nic se rozhodlo zme pojedeme až v jednu ráno, že teď si mamky přítel půjde ještě lehnout, protože cesta trvá 5 hodin, když není provoz. Tak já šla ještě ke kamarádovi, no ke kamarádovi, jo ke kamarádovi co si zase myslíte. Pečem to spolu už dlouho, takže tak. No a tak hráli jsme karty a kecali, koukali na telku. Já se rozhodla, že půjdu domů. Jdu po silnici směrem k mému domečku. Celá cesta vede podél potoka, který protéká Dubinou. Já zabiják s kudlou v ruce, prostě nesmrtelná. Z ničeho nic začala brečet kachna v jedenáct večer dole u potoka. Tak to jsem se docela lekla, ale dobrý. Tak jdu dál. Až když jsem šla okolo takového menšího křoví, málem se ve mě dítě hnulo.
Vyběhla tam tři divoká prasata. No já blázen jsem se zastavila a koukala. Vyndala si nůž, rozsvítila baterku a šla na ně. Mohla jsem mít večeři aspoň, ale utekli mi přes plot. Tak jsem pak seděla venku za barákem na terase, že nejdu spát, že se vyspím v autě. No bohužel. To mi nevyšlo. Celou cestu v autě jsem poslouchala písničky a povídala si s mamky přítelem. Nakonec jsem spala jen cca hodinu. A ráno v devět jsem šla pracovat do restaurace. Škrábala jsem brambory, umývala zeleninu, chvilku jsem vařila a pak šla domu. Víte co to je, když dostanete chuť na kebab? No jeli jsme do města na kebab. Prostě tomu nešlo odolat. Tak jsme si udělali výlet do jednoho přístavu co je tady na Rýnu. Pecka. Zatím dobrý. Večer jsme seděli u známých a grilovali. Fotka viz pod článkem. Bylo to výborný, ale na moje lesnické chutě moc vegetariánské.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama