Červen 2017

Sleduj mě

25. června 2017 v 13:59 | Lucia Rittich |  ZE ŽIVOTA
Teď budu týden opět mimo internet, tudíž sem nebudu nic přidávat. Jedeme se třídou na vodu, taks e pak můžete těšit na článek! :) Sledovat můžete můj instagram, kam přídávám a budu se snažit přidávat fotky, tento týden. :) Přeji krásný den.!

A ještě chci poděkovat za krásné zprávy! Hrozně mě to potěšilo a posouvá dál. Děkuji moc!


Jak jsem se dostala k myslivosti

25. června 2017 v 12:56 | Lucia Rittich |  MYSLIVOST A KONĚ
Ahoj, dneska bylo vážně nádherně, že? Doufám, že si užíváte tyto slunečné dny. :) Dnes bych Vám chtěla trochu přiblížit, jak jsem se k tomuto koníčku vůbec dopracovala.

Jak bojovat proti hmyzu?

18. června 2017 v 10:25 | Lucia Rittich |  DEKORATIVKA
Začalo léto a sním přišel i otravný hmyz, který si Vás chce najít. Jako jsou například komáři, mušky a klíšťata. Nejvíce nebezpečná jsou klíšťata, hlavně pro ty, kteří mají rádi venkovní aktivity. Dlouho jsem přemýšlela jak zajistit, abych si mohla užívat v lese, ležet v trávě nebo běhat po louce, aniž bych se vrátila s klíštětem. Zkoušela jsem neskutečně mnoho způsobů jako jsou například repelenty, citron, řebříček a podobně, ale teď jsem narazila na jednu věc a musím se o to s Vámi podělit. Je to trochu něco jiného a některým z Vás by to mohlo připadat směšný. Jediný co totiž potřebujete je esenciální olej a takový ten lepivý váleček na oblečení. Je to primitivní a nikdy ani já sama bych nevěřila, že to bude fungovat.
Na váleček nakapeme esenciální olej a válečkem si přejedeme oblečení. Toť vše.
Esenciálních olejů máme neskutečně mnoho druhů. Nejvíc se mi však uplatnila příchuť eukalyptus, citron a levandule, což jsou vůně, které jakákoliv havěť nemůže ustát. :)
Krásný den, Lucia. Líbající